Türk Pokeri Oyna 500 TL Nakit Kazan

Türk Pokeri Oyna 500 TL Nakit Kazan

Türk Pokeri Oyna 500 TL Nakit Kazan

Ah o eski mazide kalan günler, nasılda güzel, nasılda masum. İnsan eski günleri özlüyor ve o günlere geri dönmek istiyor zaman zaman. Eski günlere, maziye dönmek  çok zor belkide, ama eski günlerde var olan şeyleri bugüne getirmek zor değil. Bets10‘da eski günlerin özlemini düşünmüş olmalı ki o günlerin pokerini bugüne getirmiş. Eski günlerin pokeri, Türk pokeri Bets10‘da. Hem de 500 TL nakit kazanma şansıyla. Bets10’da Türk Pokeri oyna 500 TL kazan.

Türk Pokeri Oyna 500 TL Nakit Kazan

Eski günlerin özlemini biraz olsun hafifletmek için,  Eski günlerin Pokeri Bets10‘da seni bekliyor. Üstelik 500 TL Nakit kazanma fırsatıyla.

Nasıl MI?

Kampanyaya katılarak kazanacağın 500 TL, Bets10 Türk Pokerinden hediye. Kazanmak için hemen hızlıca kampanyaya katıl, Türk Pokeri oyna. Kazandıkça nakit biriktir, 100 TL oldukça hesabına geçsin nakit paran, hem de tam 5 defa.

 

Gözünde canlanmasına gerek kalmadı mazinin. Çünkü eski günlerin Türk Pokeri artık  Bets10’da. Maziyi mi özlüyorsun o zaman geç Bets10 Türk Pokerine. Geçmek içinde en hızlı yöntemi HEMEN TIKLA‘ yı tıkla.

Kampanya Detayları:
Kampanyaya dahil olabilmek için Kampanyaya Katıl butonuna tıklamalısınız.
Kazanç hesabınıza anında geçmez, öncelikle Türk Pokeri bölümünde yeterli miktarda poker puanı toplamanız gerekmektedir.
Bıraktığınız her 1 TL katkı 1 poker puanına eşittir. Kampanyaya katıldıktan sonra Poker Puanlarınızın durumunu Hesabım>Bonuslar sayfasının alt tarafında bulunan aktif bonuslar kısmından takip edebilirsiniz.
Poker ödülüne hak kazanmak için toplamanız gereken puan miktarını, ve bu puanların yüzde kaçını topladığınızı hesabım sayfasından, aktif bonuslarım bölümünden takip edebilirsiniz
Her 400 TL katkı bıraktığınızda hesabınıza 100 TL geçmektedir. Bu işlem 5 sefer tekrarlanacaktır.
Kampanya dahilinde kazandığınız meblağı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
Bu kampanyadan aksi belirtilmedikçe en fazla 500 TL alabilirsiniz ve bu kampanyadan her müşteri sadece bir kez faydalanabilir.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlarını ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar.
Bets10 önceden haber vermeksizin ve herhangi bir neden belirtmeksizin kampanyayı durdurma, iptal etme ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

En yeni adresler, en yeni makalemde sizlerle. Aşağıdaki resme tıkla bilgilerle donan.

https://www.bets10sc.com/2018/04/151bets10-com-ve-152bets10-com-guncel-adresler.html

BETS10 KAZANDIRIR

Güncelleme: 04 Haziran 2018

Bunlar da hoşunuza gidebilir...